Przebieg WSPÓŁPRACY

Krok 1 – pomiary

Zadzwoń i umów się na pomiary – Kinga 509 894 034

Krok 2 – wizualizacja i wycena

Przygotowujemy dla Ciebie fotorealistyczną wizualizację pomieszczenia. Uzgadniamy  z jakich materiałów chcesz aby Twoje meble były wykonane, a także jakie wyposażenie ma się znaleźć w Twoich szafkach. Teraz dopiero możemy dokonać właściwej wyceny.

350 zł = Jeżeli chcesz otrzymać wizualizację mailem lub w wersji papierowej. W cenie 2 poprawki / wersje.

600 zł = Jeżeli nie zdecydujesz się na nasze usługi a chcesz poza wizualizacją otrzymać na własność projekt koncepcyjny. W cenie 10 poprawek / wersji.

800 zł = Full pakiet, dokumenty będą zawierać : zwymiarowany projekt, opis użytych materiałów i akcesoriów oraz szkic do wykonania podłączeń elektrycznych i wod.-kan.

W każdym powyższym przypadku koszt wykonanej przez nas pracy odliczymy od ceny w przypadku podpisania umowy.

Krok 3 – podpisanie umowy i wpłata zaliczki

Jeżeli wszystko mamy uzgodnione, przygotowujemy umowę. Będzie ona zawierać wizualizacje, rysunki z wymiarami oraz wszystkie szczegóły dotyczące materiałów i akcesoriów jak również termin realizacji. Podpisujemy umowę, wpłacasz zaliczkę w wysokości 40 % zamówienia i rozpoczyna się realizacja.

Krok 4 – montaż mebli i końcowe rozliczenie

W uzgodnionym terminie montujemy meble. Rozliczamy pozostałe 60 % wartości zamówienia. Wręczamy gwarancję i robimy kilka zdjęć Twoich nowych mebli do naszej galerii realizacji.