Przebieg WSPÓŁPRACY

Krok 1 – pomiary

Zadzwoń i umów się na pomiary – Kinga 509 894 034

150 zł = Koszt dojazdu i wykonanie pomiarów pomieszczenia.

0 zł = Jeżeli wyślesz do nas szkic pomieszczenia z wymiarami, jego zdjęcia i opis tego jak wyobrażasz sobie nową kuchnię, szafę… Jeszcze bardziej pomocne będą zdjęcia lub linki do zdjęć tego co Ci się podoba.

Krok 2 – wizualizacja i wycena

Przygotowujemy dla Ciebie fotorealistyczną wizualizację pomieszczenia. Uzgadniamy  z jakich materiałów chcesz aby Twoje meble były wykonane, a także jakie wyposażenie ma się znaleźć w Twoich szafkach. Teraz dopiero możemy dokonać właściwej wyceny.

Efekty naszej pracy nad Twoją kuchnią zaprezentujemy Ci bezpłatnie na spotkaniu u Nas. Będziesz mógł pooglądać materiały, dostępną kolorystykę oraz dokonać zmian w projekcie.

250 zł = Jeżeli chcesz otrzymać wizualizację mailem lub w wersji papierowej. Koszt wykonanej przez nas dotąd pracy odliczymy od ceny w przypadku podpisania umowy.

600 zł = Jeżeli nie zdecydujesz się na nasze usługi a chcesz poza wizualizacją otrzymać na własność projekt. Dokumenty będą zawierać : zwymiarowany projekt, opis użytych materiałów i akcesoriów oraz szkic do wykonania podłączeń elektrycznych i wod.-kan.

Krok 3 – podpisanie umowy i wpłata zaliczki

Jeżeli wszystko mamy uzgodnione, przygotowujemy umowę. Będzie ona zawierać wizualizacje, rysunki z wymiarami oraz wszystkie szczegóły dotyczące materiałów i akcesoriów jak również termin realizacji. Podpisujemy umowę, wpłacasz zaliczkę w wysokości 40 % zamówienia i rozpoczyna się realizacja.

Krok 4 – montaż mebli i końcowe rozliczenie

W uzgodnionym terminie montujemy meble. Rozliczamy pozostałe 60 % wartości zamówienia. Wręczamy gwarancję i robimy kilka zdjęć Twoich nowych mebli do naszej galerii realizacji.