MY czyli

Nasi rodzice i teściowie stworzyli firmę MASTA i wykonywali meble na wymiar od 1989 r. My również zdobywaliśmy tam swoje doświadczenie w branży. Ku uciesze „starych” i nowych klientów, kontynuujemy tą działalność pod nowym szyldem,korzystając ze wsparcia i ogromnego doświadczenia zdobytego przez te już w sumie 28 LAT !

Dzięki wysokiej jakości produkowanych mebli, podążaniu za nowościami w dziedzinie stosowanych materiałów i akcesoriów oraz starannemu wsłuchiwaniu się w potrzeby, upodobania i możliwości naszych klientów cieszymy się powracającymi do Nas klientami sprzed 15 lat, którzy potrzebują kuchni do nowego domu. Wracają również Ci sprzed kilku czy kilkunastu miesięcy aby wyposażyć kolejne pomieszczenie.

Kinga

Od 10 lat zajmuje się projektowaniem atrakcyjnych wizualnie i praktycznych w codziennym użyciu mebli. Radość i pasję widać w dopieszczonych, często bardzo różnorodnych pod względem formy i koloru, wizualizacjach obejmujących cząsto również otoczenie, a nie tylko Twoje nowe meble. Prezentuje i dobiera odpowiednie materiały, kolory i wszelkie potrzebne w Twoich meblach akcesoria i wyposażenie.

Michał

Odpowiedzialny za urzeczywistnienie twórczych napadów żony Kingi. Wszystkie te piękne wizualizacje trzeba przełożyć na rozwiązania konstrukcyjne, milimetry materiału, umiejscowienie przewodów, włączników itd.

Roman

Mimo, że wciąż piękny i młody pamięta czasy ręcznego skręcania mebli przy użyciu śrubokręta. Wiemy, że  trudno w to uwierzyć, ale wynika z tego tylko wielkie doświadczenie w produkcji i montażu mebli. Ten temat nie skrywa dla niego żadnych tajemnic.